Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Mały Rudnik – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Biały Bór

Biały Bór(Mały Rudnik + 2 km)

3 850 000 zł765 m² 5 032,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

[pl] Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalna-usługowa. Zlokalizowany w Białym Borze koło Grudziądza obiekt nowemu właścicielowi zapewnić może wysoki, stabilny dochód przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Szarych Szeregów

Grupa(Mały Rudnik + 13 km)

1 200 000 zł800 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 451 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość z wielkim potencjałem znajdującą się w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie świeckim , gminie Dragacz, miejscowości Grupa. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, ul. Moniuszki

Grudziądz(Mały Rudnik + 9 km)

79 000 zł25 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Garaż 25 m | Dwustanowiskowy | Moniuszki | Spółdzielcze własnościoweopis ogłoszenia: na sprzedaż przestronny, murowany garaż o powierzchni 25 m, położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Chełmno(Mały Rudnik + 21 km)

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica na wynajem w centrum Chełmna Przedstawiamy ofertę wynajmu kamienicy po renowacji o pow. 113 m2 przy ul. Poprzecznej w centrum Chełmna woj. kujawsko-pomorskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Grudziądz

Chełmińskie,Grudziądz(Mały Rudnik + 9 km)

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Blaszane garaże - Osiedle Chełmińskie, grudziądz Do wynajęcia blaszany garaż zlokalizowany w okolicach Osiedla Chełmińskiego. Garaż wyposażony w oświetlenie zmierzchowe. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Rzemieślnicza

Kawalerii Polskiej,Grudziądz(Mały Rudnik + 9 km)

4 200 zł150 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala garażowo-warsztatowa z placem - Grudziądz, ul. Rzemieślnicza Idealna pod działalność gospodarczą: warsztat samochodowy, wulkanizacja, blacharstwo, lakiernictwo, magazyn lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Grudziądz

Mniszek,Grudziądz(Mały Rudnik + 9 km)

1 800 000 zł787 m² 2 287,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 053 m²

Biurowiec z częścią warsztatową usytuowany na dużej działce w przemysłowej części miasta. Trzy kondygnacje : 1.Podpiwniczenie : kotłownia olejowa i magazyny pomocnicze ok.100m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Grudziądz

Grudziądz(Mały Rudnik + 9 km)

2 000 zł300 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Kobylanka k/grudziądza. Budynek murowany o powierzchni 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni 60 m2 do wynajęcia na cele usługowo-magazynowe. Działka o powierzchni 2.868 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany, ul. Polna

Świecie(Mały Rudnik + 19 km)

1 189 000 zł270 m² 4 403,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:663 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - nowoczesny obiekt medyczny na sprzedaż! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować Państwu doskonale przystosowaną nieruchomość, idealną pod.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Spichrzowa

Stare Miasto,Grudziądz(Mały Rudnik + 9 km)

1 250 000 zł364,50 m² 3 429,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:378 m²

Spichrz z XV wieku, na wprost rynku z widokiem na Wisłę. Spichrz pięciokondygnacyjny o łącznej powierzchni użytkowej 364,50 mkw., każda kondygnacja o powierzchni 72,90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Mały Rudnik

Mały Rudnik,kujawsko-pomorskie

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko W biurze alfa utwardzony plac pod komis lub inną działalność gospodarczą Mamy przyjemność zaprezentować Państwu doskonałe miejsce, z utwardzonym placem o pow. ok. 3000 m2, pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij