Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Narcyzowa

Narcyzowa, Mały Rudnik, kujawsko-pomorskie

  • 1 850 000 zł
  • 249 m²
  • 7 429,72 zł/m²

Zdjęcie

Olga Krysiak

Skontaktuj się

Dom, ul. Narcyzowa

Narcyzowa, Mały Rudnik, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

1 850 000 zł

249 m²

7 429,72 zł/m²

Dom, ul. Narcyzowa

Zaktualizowane: 8 maja 2026

1 850 000 zł 249 m² 7 429,72 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
2 275 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

2 275 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 850 000 zł (7 429,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 249 m² (198,30 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: stan dobry
  • Działka: 2 275 m²
  •   działka ogrodzona
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Media: prąd; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWY, LUKSUSOWY DOM WOLNOSTOJĄCY - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA | MAŁY RUDNIK, UL. NARCYZOWA

Są nieruchomości, które po prostu spełniają oczekiwania i są takie, które je wyprzedzają. Ten dom zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.

Położony w spokojnej, zielonej części Małego Rudnika, przy kameralnej ulicy Narcyzowej, oferuje idealne połączenie prywatności, przestrzeni oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. (...)

Agent

Olga Krysiak

510 510...

510 510 345

693 547 171

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

510 510...

510 510 345

693 547 171

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość